Aarrekartta, unelmista teoiksi

Anna unelmille siivet - Jooga + Aarrekartta-ilta Sillassa!

Kokoa oma ystäväjoukkosi ja tulkaa joogaamaan ja askartelemaan Aarrekartat Siltaan!

Mikä on sinun unelmasi? Tuntuuko se kaukaiselta ja saavuttamattomalta? Tule nyt ja laitetaan unelmat paperille - kun täsmennät ja rajaat unelmasi, olet lähempänä unelman toteutumista. Aarrekarttaa voi käyttää alkusysäyksenä muutokseen, jota ehkä haluat elämääsi tai rakennuspalikkana unelmien tikapuulla.

Aloitamme illan rentouttavalla yinjoogalla, joka sopii kaikille ikään ja kuntoon katsomatta ja jonka jälkeen askartelemme Aarrekartat pienen syömisen ja juomisen kera. Mukaan tarvitset vain rennot ja joustavat vaatteet joogaa varten. Kaiken muun löydät paikan päältä.

Jos haluat ottaa mukaan omia lehtiä askartelua varten, voit tehdä niin.

Kesto n. 2,5 tuntia

Ilta sisältää: joogan, joogamaton ym. varusteet, Aarrekartta-tarvikkeet ja kartanteko-opastuksen.

Ryhmä voi halutessaan itse tuoda omat syötävänsä ja juotavansa Siltaan. Paikalta löytyy tarjoiluastioita, ruokailuvälineet, lasit, mukit, kannuja. Käytössä on myös jääkaappi, kahvinkeitin ja vedenkeitin. Siltaan mahtuu n. 14 henkilöä ja tapahtuma voi olla mihin aikaan tahansa päivällä tai illalla huomioiden Sillan vakitunnit.

Ota yhteyttä, jos haluat tarjouksen tästä! Lämpimästi tervetuloa!

Katso ehdot täältä.