Holvi verkkokauppa loppuu ja peruutukset varaaheti-palvelussa onnistuvat

11.09.2017 11:16

Nyt voit hoitaa kaikki kortti- ja kurssiostot suoraan varaaheti-palvelussa ja ostoksesi tulevat tilillesi heti, joten voit aloittaa varaukset samantien! Muistathan myös kurssiostojen yhteydessä käydä vielä varaamassa paikkasi kalenterista kurssille. Holvi verkkokauppa ei ole enää käytössä.

Voit myös nyt peruuttaa tuntisi itse eli peruutustoiminto toimii nyt. Muistathan perua tuntisi vähintään 3 tuntia ennen tunnin alkua niin se ei veloitu kortiltasi. Sen jälkeen tehdyt peruutukset veloitetaan kortiltasi.

Mikäli sinulla on ongelmia varaaheti-systeemin kanssa, olethan meihin yhteydessä ja yritämme auttaa!

Paikan päällä meillä voit maksaa myös Smartumin eri tavoilla, Edenredin virikeseteleillä ja e-passilla. Smartumin Polku-sovelluksella ja e-passilla ostot onnistuvat myös kotoa. Näillä tavoilla tehdyt ostokset ladataan manuaalisesti tilillesi saatumme tiedon automaattisesti ostoksestasi. Tervetuloa tunneille!