Ilmoittaudu nyt joogan alkeiskurssille!

06.03.2016 12:42

Oletko utelias joogan suhteen, mutta joogastudion kynnys on ollut liian korkealla? Oletko ajatellut, että joogaa voi harrastaa vain, jos on supernotkea tai jaksaa istua tuntikausia lotusasennossa lattialla? Olet jumpannut ja liikkunut vuosikausia ja etsit ehkä jotain uutta tapaa liikkua? Ovatko polvesi tehneet tenän etkä enää voi juosta 10 kilsaa tai et enää jaksa kuntosalien hurjaa jumppasykettä, mutta haluat pitää niin aerobista- kuin lihaskuntoasi yllä?

Tule nyt kokeilemaan joogaa alkeiskurssille mutkattomassa ja välittömässä ilmapiirissä kanssani! Sunnuntaina 20.3.2016 klo 11-15 me astumme joogan maailmaan ja katsomme yhdessä, mitä se jooga oikein on. Minulle se on sekä fyysinen harjoitus että rauhoittumista ja hengityksen ja liikkeen yhdistämistä. Sinulle se voi olla jotain muuta. Katso tarkemmat tiedot kohdasta palvelut/kurssit. Ilmoittaudu pian - saliin mahtuu n. 12-14 henkeä, joten se voi täyttyä nopeasti!