Joogakoulu Sillan toiminta laajenee syksyllä

15.06.2016 11:57

Joogakoulu Sillan toiminta laajenee syksyllä 2016.

Tuntikattaus tulee olemaan laaja - tunteja tulee jokaiselle viikon päivälle ja valikoimassa löytyvät: jooga, pilates, restoratiivinen jooga, senioriryhmä, äiti/isi/lapsiryhmä sekä uusi coreflow/movement-tunti. Tunteja tulee olemaan myös lauantaiaamupäivisin ja sunnuntai-iltana.

Samalla tuntikortilla pääsee kaikille tunneille ja uutuutena tulee myös yhden kuukauden tai kauden Anytime-kortti!

Vietämme avajaisviikkoa 15.8. alkaen, jolloin kaikki tunnit ovat ilmaisia ja viikon ajan sinulla on mahdollisuus ostaa tuntikortit kampanjahintaan! Lisäksi myynnissä on Intiasta tuotuja keveitä kaftaaneja, housuja ja laukkuja ja pussukoita sekä Suomessa tehtyjä kauniita Silta-puukoruja. Lämpimästi tervetuloa - odotamme innolla syksyä ja yhteisiä, mahtavia joogahetkiä!