Joogakurssi, pilateskurssi, astangakurssi, yinjoogaillat!

29.06.2017 18:02

Mahtavuutta! Nyt on syksyn ekat jooga-, pilates- ja astangakurssit Holvissa ostettavissa! Ilmoittaudu jo nyt ja varaa paikkasi näille suosituille kursseille. Oma vahva suosituksemme on, että jos et ole koskaan joogannut tai harrastanut pilatesta, tulisit ensin kurssille ja sen jälkeen tunneille. Näin saat tunneista heti paljon enemmän irti ja ymmärrät linjaukset, hieman anatomiasta ja osaat tehdä liikkeet oikein heti alusta asti. Näin voit myös välttyä ikäviltä rasitusvammoilta, joita voi kurjimmassa tapauksessa tulla, jos monta kertaa viikossa linjaat kehoasi väärin. Kurssien kera voit ostaa myös tuntikorttisi edullisemmin.

Myös syksyn odotetut ensimmäiset neljä kahden tunnin rentouttavaa yin-iltaa ovat nyt varattavissa! Paikkoja on vain 13, joten näiden kanssa kannattaa pitää kiirettä. Illat voi ostaa joko yksitellen tai pakettina kaikki 4 heti kerralla pienellä alennuksella.

Voit tutustua kursseihin ja yin-iltojen yksityiskohtiin kurssit-välilehdellä! Tervetuloa!