Joogakurssit, pilateskurssit, käsitasapaino- ja kehonpainoharjoittelu, kundaliinijooga, restoratiivinen jooga...

17.01.2017 13:41

Siis mitä kaikkea Sillan kurssitarjonnasta löytyykään! Olethan jo ilmoittautunut ja varannut paikkasi?

Haluamme tarjota asiakkaillemme monipuolisesti erilaisia kursseja. Tällä viikolla voit osallistua astangan tai joogan peruskursseille, seuraavien viikkojen aikana taas pilates- ja kundaliinikursseille. Vielä kolmena perjantai-iltana hiljennymme Sillassa kahden tunnin rauhoittavaan venyttelyyn ja käsitasapainoja ja kehonpainoharjoittelua on vielä toinen setti maaliskuun 4. päivä.

Suosittelemme kursseja lämpimästi sekä vasta-alkajille että jo kokeneille harrastajille. Kursseilta saat hyvän opastuksen anatomisesti oikeisiin linjauksiin, opit hiljentymään, saat vinkkejä, kuinka harjoitella tai lämmitellä itsenäisesti, saat mukavia elämyksiä ja oivalluksia ja vietät upean aamu- tai iltapäivän hoitaen kehoasi ja mieltäsi. Kurssi saattaa antaa aivan uutta potkua jo tuttuun harrastukseen tai avata aivan uusia ovia elämääsi.

Voit lunastaa paikkasi kursseilla joko maksamalla kurssin paikan päällä tai ostamalla sen verkkokaupasta.

Katso kaikki kurssit tästä.

Lämpimästi tervetuloa!