Kevään jooga- ja pilateskurssit myynnissä!

09.02.2017 19:21

Nyt kaikki kevään kurssit ja teemaillat ovat myynnissä niin studiolla kuin verkkokaupassa. Klikkaile itsesi katselemaan kurssitarjontaa ja tule nauttimaan astangan saloista, pilateksen tehokkuudesta tai tarkistuttamaan jooga-asanoidesi linjaukset joogakurssilla!

Ja HUOM! perjantai-illan supersuositut rauhoittavat venyttelyt saavat myös jatkoa! Illathan myytiin loppuun ja moni ei edes mahtunut mukaan, joten iltoja on tulossa neljä kappaletta lisää maalis-huhtikuun aikana. Voit ostaa ne kaikki kerralla tai yksittäin (nyt myös yksittäistunnit myynnissä Holvissa). Maksamalla ilmoittaudut ja vahvistat paikkasi samantien. Ihana lahjavinkki myös synttäreille ym. juhlan sankareille tai vaikka Ystävänpäivänä annettavaksi ystävälle (meillä on kauniita lahjakorttejakin saatavilla!)

Tulehan kursseille! Saat paljon enemmän irti viikkotunneista, kun linjaukset ja tekniikat on käyty läpi yksityiskohtaisesti kurssilla!

Täydennämme vielä kurssitarjontaa kevään aikana, joten pysy kuulolla!