Nuorten jooga syksyllä 2017

12.07.2017 14:37
Suosittu nuorten ryhmä jatkuu syksyllä!
Ryhmä tulee kokoontumaan TIISTAISIN KLO 16.45-17.45. Toivottavasti tämä sopii mahdollisimman monelle!
 
Helpottaaksemme vanhempien taakkaa, maksusysteemi nuorten kohdalla muuttuu niin, että tulee kausimaksu ja kun sen kerran maksaa, ei tarvitse enää asiasta huolehtia syksyn aikana eikä siitä, onko nuori ilmoitettu tunnille vai ei. Kun on maksanut kausimaksun, nuorella on automaattisesti aina paikka nuorten tunnilla. Tulemme siirtymään uuteen varausjärjestelmään ja kun tunti alkaa, ruksimme itse sieltä kaikki osallistujat ja samalla näemme, että kaikkien korttiasiat ovat kunnossa.

(Jos joku aloittaa kesken kauden, voi maksaa loppukauden samalla tavalla, hinta on vain eri.)

Ryhmään otetaan max. 14 ja moni keväällä ollut ilmoitti jatkavansa eli ryhmä tulee melko varmasti täyteen. Mikäli haluat vahvistaa nuoresi paikan tunnilla, ota ystävällisesti yhteyttä joogakoulusilta@gmail.com ja lähetämme toimintaohjeet!

Ryhmä on ollut aivan huikea ja on ollut hienoa nähdä liikunnan ilo sekä rauhoittuminen jokaisen tunnin alussa ja lopussa. Lämpimästi tervetuloa!