Perjantai-illan ihanat yinit syksyllä 2018

21.06.2018 13:44

Tule nyt perjantai-iltana rauhoittumaan ja venyttelemään kauniiseen Siltaan! Teemme 1,5h pitkiä faskialinjojen herättelyjä (venytyksiä) ja lopuksi teemme 30 minuutin rentoutuksen, hiljaisuudessa tai jooganidran muodossa. Yin-iltamme perustuvat kiinalaiseen lääketieteeseen ja heidän katsomukseensa ihmisen terveydestä sekä meridiaanioppeihin ja -ajatuksiin. Mukaan tarvitset vain mukavat, lämpimät vaatteet ja sukat sekä rauhoittumaan valmiin mielen. Näin lopetat viikon ihanalla tavalla ja valmistaudut viettämään rentouttavan viikonlopun.

Ostot varaaheti-verkkokaupasta tai paikan päältä ja varaathan paikkasi oston jälkeen vielä varaaheti-kalenterista ko. illan kohdalta (varausnäkymä aina 2 kuukautta eteenpäin). Maksun jälkeen ei palautusta, mutta voit siirtää paikkasi toiselle. Ilmoitathan, mikäli teet näin. Illat toteutuvat, mikäli vähintään 5 ilmoittautuu. Mikäli et kuule meistä, voit saapua paikalle n. 15 minuuttia ennen illan alkua. Lämpimästi tervetuloa!

Syksyn päivämäärät: 7.9., 28.9., 19.10., 2.11. klo 18.30-20.30
Lue lisää: https://www.joogakoulusilta.com/palvelut/kurssit/

Ostot: https://www.varaaheti.fi/joogakoulusilta/fi/prepaids

Hinta 28 euroa/ilta. Illat ovat nyt jo ostettavissa.

Löydät joogamatot ym. Sillasta. Lämpimästi tervetuloa!
kyselyt: joogakoulusilta@gmail.com

Varaamme oikeuden muutoksiin.