Perjantai-iltojen ihanat 2h yinit : uudet päivämäärät keväälle

26.02.2018 15:47

UUDET PÄIVÄMÄÄRÄT KEVÄÄLLE: Perjantain ihanat 2 tunnin yin-illat klo 18-20

Ihanat kahden tunnin yinit jatkuvat KEVÄÄLLÄ  - tervetuloa lämpimästi mahtavan rentouttavaan iltaan!

Talven illat ovat: 12.1., 26.1., 9.2., 23.2., 9.3. klo 18-20

KEVÄÄN UUDET PÄIVÄMÄÄRÄT OVAT: 6.4., 20.4.,18.5., 1.6. klo 18-20

Tule nyt perjantai-iltana rauhoittumaan ja venyttelemään Siltaan kynttilänvalossa eteeristen öljyjen kera. Teemme 1,5h pitkiä yin-venytyksiä ja lopuksi teemme 30 minuutin rentoutuksen. Mukaan tarvitset vain mukavat, lämpimät vaatteet ja sukat sekä rauhoittumaan valmiin mielen. Näin lopetat viikon ihanalla tavalla ja valmistaudut viettämään rentouttavan viikonlopun.

Hinnat: yksi ilta 25 euroa

Osto varaaheti-verkkokaupasta tai paikan päältä ja varaathan paikkasi oston jälkeen vielä varaaheti-kalenterista ko. illan kohdalta (varausnäkymä aina 2 kuukautta eteenpäin). Maksun jälkeen ei palautusta, mutta voit siirtää paikkasi toiselle. Ilmoitathan, mikäli teet näin. Illat toteutuvat, mikäli vähintään 5 ilmoittautuu. Mikäli et kuule meistä, voit saapua paikalle n. 15 minuuttia ennen illan alkua. Lämpimästi tervetuloa!