Senioritunti syksyllä 2018

21.06.2018 13:35

LIIKU KAIKEN IKÄÄ!

Jatkamme syksyllä "Liiku kaiken ikää" -seniorituntia. Tunti on tiistaisin 21.8. alkaen klo 10.45-11.45.

Senioritunnilla pidämme yllä liikkuvuutta, voimaa ja tasapainoa joogan, pilateksen ja muun liikunnan voimin. Tunti koostuu erilaisista, yksinkertaisista harjoituksista ja käytämme apuvälineinä keppiä, kuminauhaa ja palloja.

Voit ilmoittautua: joogakoulusilta@gmail.com tai puh. 045-7871 8656. Sen jälkeen voit tulla tunnille ja ostaa kortin paikan päällä (käteinen, kortti). Tai ostaa heti seniori-tuntikortin luomalla tilin varaaheti.fi/joogakoulusilta -palveluun ja tulla tunnille. Käymme läpi varausjärjestelmän käytön tunneilla. Jos et ole tottunut käyttämään sähköisiä järjestelmiä, älä huolestu, löydämme keinon pitää kirjaa tunneista ilman sitä.

Kortissa on 10 kertaa ja se maksaa 135 euroa. Kortti on voimassa 3 kk, käy vain tälle tunnille ja on henkilökohtainen.

Sillan normaalilla tuntikortilla voi myös osallistua tälle tunnille.

Tunnit varataan varaaheti-kalenterista ja jos et pääse joka kerta, voit halutessasi korvata tunnin kaksi kertaa maanantain terve selkä -tunnilla klo 17.30-18.30. Ilmoitathan, jos teet näin, suullisesti edellisellä tunnilla tai sähköpostilla: joogakoulusilta@gmail.com

Lämpimästi tervetuloa! Vastaamme mielellämme kaikki kysymyksiin!

Sähköposti: joogakoulusilta@gmail.com tai puh. 045-7871 8656

Lue lisää: www.joogakoulusilta.com