Sillan pienryhmävalmennus alkaa 12.9.!

18.07.2018 12:01

Kohti kokonaisvaltaista hyvinvointia - Sillan pienryhmävalmennus

Ruokailurytmi, liikunta, stressin- ja mielenhallinta, lepo, painonhallinta, elämän suuret muutokset. Kaikki nämä ovat osa elämäämme ja joskus kaipaat ehkä ulkopuolisen apua tai näkemystä, kuinka hallita kaikkea tätä.

Lopeta murehtiminen ja tule Sillan pienryhmävalmennukseen, jossa sinua koutsaavat PT, fysioterapeutti, psykologi, ravintoneuvoja ja Sillan opetiimi! Ryhmässämme paneudumme sinun kehoosi ja lähdemme suunnitelmallisesti kohottamaan kuntoasi, ehkä pudottamaan jokusen kilon ja menettämään muutaman sentin vyötäröltä, antamaan työkaluja stressinhallintaan ja rakentamaan kokonaisvaltaisesti parempaa oloa.

Aloitamme 12.9. ja ilmoittautuminen on alkanut. Lue lisää täältä.

Ryhmään otetaan rajallinen määrä, joten nopeus on valttia!

Tervetuloa!