Sillan syksyn tuntiaikataulu julkaistu

14.07.2017 12:11

Jippii kaikki Siltalaiset - niin "vanhat" kuin uudetkin asiakkaat!

Nyt on syksyn tuntiaikataulu julkaistu! Paljon mukavia tunteja tiedossa! Mm. paljon toivottu aamutunti tiistaiaamussa, pilatesta yksi tunti lisää, dynaamista joogaa kaksi pidempää tuntia, astangan erikoisryhmä tiistaissa ja tietysti huippusuosittua yiniä keskiviikko- ja sunnuntai-illassa viikon ihanaan lopetukseen. Terve selkä ja terve keho on nyt yhdistetty yhdeksi tunniksi ja tunnin sisältö on monipuolinen, koko kehoa käsittelevä. Ohjelmassa keskitytään välillä nimenomaan selän alueeseen ja välillä taas teemme kokonaisvaltaisesti koko kehoa.

Huomasithan, että kaikki syksyn kurssit ovat myös saatavilla eli varaa paikkasi pian, koska ryhmät ovat jälleen pieniä, jotta opetus pysyy henkilökohtaisena ja intensiivisenä. Samoin perjantai-illan yin-illat .... ne viedään käsistä!

Uudesta varausjärjestelmästä laitan viestiä heti, kun se tulee voimaan eli siihen asti jatkamme vanhalla systeemillä. Kaikki ostot tällä hetkellä https://holvi.com/shop/4Z4CW4/

Syksyä jo malttamattomana odottaen!