Syksy on täällä!

21.08.2018 15:36

Sillan syksy on alkanut taas oikein vauhdilla. Ihanat ihmiset täyttävät studion ilta toisensa jälkeen ja tutut tapaavat toisiaan kesälomien jälkeen. Tunnelma on ollut aivan mahtava. Tuntuu juuri siltä, että olemme saaren sydän ja myös saaren sydämessä, niin fyysisesti kuin henkisestikin.

Mehän pidämme tunnit, vaikka sinne olisi tulossa vähänkin ihmisiä eli emme peruuta pienen osallistujamäärän vuoksi. Eli kun ostat kortin, voit huoletta luottaa siihen, että tuntisi pidetään. Jos opettajamme on sairastunut, meillä on sijainen. Olemme pieniä ja joustavia ja olemme sitä mieltä, että meillä on parhaat asiakkaat. Voit käydä 5 tai 10 kerran kortilla joustavasti kaikilla tunneilla silloin, kun sinulle parhaiten sopii kullakin viikolla.

Tule sinäkin hoitamaan kuntoasi ja mieltäsi Siltaan. Olet lämpimästi tervetullut kauniiseen saliimme!