Syksyn viikonloppuretriitti varattavissa nyt!

30.05.2018 11:32

Läsnäolon retriitti Villa Ceciliassa 21.-23.9.2018, Kisko


Joogakoulu Sillan Läsnäolon retriitillä on pääajatuksena antaa aikaa itselle ja tehdä lempeää ja pehmeää, liikkuvaa flowharjoitusta sekä yinjoogaa. Sinulla ei tarvitse olla aiempaa joogakokemusta, vaan tämä voi olla myös ensimmäinen kosketuksesi joogan maailmaan. Tule yksin tai kaverin tai puolisosi kanssa - majoitukset ovat 2-4 hengen huoneissa ja löydät varmasti juttukaverin viikonlopun aikana, jos niin haluat. Tämä on tilaisuus myös vain hiljentyä ja kääriytyä syksyn harmaaseen vaippaan, leväten ja keräten voimia. Jokainen on tervetullut omana itsenään, ilman ennakko-odotuksia, ilman suurta etukäteissuunnittelua. Löydät itsestäsi ehkä jotakin uutta tai saat vahvistusta omalle tiellesi, kun otat aikaa itsellesi. Lämpimästi tervetuloa! Lisää tietoa täällä.