Tarjoukset ja kampanjat

SYKSYN KISA!

Käy nyt tunneilla mahdollisimman monipuolisesti ja usein ja voit voittaa 5 kerran kortin (arvo 90€)!


Joka kerta, kun olet ollut tunnilla, voit laittaa tarran nimesi kohdalle Sillan seinällä olevaan listaan sekä kirjoittaa tarran kohdalle, millä tunnilla olet ollut. Kisa on käynnissä 7.9.-28.9. eli kolme viikkoa.

 
Ne viisi henkilöä, jotka ovat keränneet eniten tunteja määrällisesti ja ne viisi, jotka ovat keränneet tunteja monipuolisimmin, osallistuvat arvontaan, jossa voit voittaa 5 kerran kortin. Kortin voimassaoloaika alkaa valintasi mukaan tämän vuoden puolella (viim. 31.12.2021) ja on voimassa normaalit 3 kk.


Kisaan siis kannattaa osallistua, vaikket ehkä kerääkään tunteja paljoa - voit silti sijoittua 5 parhaan joukkoon jommassa kummassa ryhmässä!
Kannattaisiko ehkä ostaa jopa Anytime-kortti tätä varten....? (Jos ostat Anytimen, voit siirtää 5/10 kerran korttisi jäähylle siksi aikaa veloituksetta!)

Nyt siis kisaamaan ja keräämään mahdollisimman monenlaisia ja monta tuntia! Aikaa on 3 viikkoa!! Hep!